Powiadomienia
Clear all

[Przyklejony] GP Zawody „Jętka” 2020 – Komunikat

4 Posty
3 Users
0 Likes
329 Widok
(@admin)
Eminent Member Admin
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 21
Topic starter  

Wszyscy zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji przyszło nam w ostatnich miesiącach realizować nasze hobby. Ze względu na ogłoszone przez Zarząd Główny PZW obostrzenia musieliśmy odwołać już dwie imprezy naszego Klubu zaplanowane na bieżący rok. Tym razem mamy nadzieję, że będzie inaczej! Nie damy się! W związku z tym serdecznie zapraszamy na zawody z cyklu Muchowego Grand Prix Okręgu PZW w Białymstoku – „Jętka 2020”, które odbędą się w dniach 16-17.05.2020 na rzekach Sokołda, Supraśl. Czarna, Słoja i Płoska. Jeżeli frekwencja dopisze, wówczas Organizatorzy rozważą możliwość rozszerzenia terenu zmagań o inne rzeki.

Spotykamy się w sobotę 16.05.br. o godzinie 10.00 w przy wiacie w Kopnej Górze. Tu odbędzie się rejestracja zawodników, pobranie kart startowych, miar, oraz spożycia śniadanka ufundowanego tym razem przez … nas samych (środki z klubowej kasy). Nie możemy przecież dopuścić aby TAKA tradycja w „narodzie” zaginęła! Podkreślamy, iż osoby które nie zarejestrują się przed rozpoczęciem imprezy, nie wezmą w niej udziału. WSZYSCY UCZESTNICY ZAWODÓW musza opłacić ok. 35 PLN tytułem kosztów wieczornego ogniska. Po rejestracji wyruszamy na wodę by o godzinie 12.00 rozpocząć pierwszą turę . Potrwa ona do godziny 16.00. Potem mamy czas wolny do 16.30 i następnie łowimy do 20.30 najpóźniej. Zgłoszenia ryb do godziny 21.30 w Ośrodku „Sokołda” w Sokołdzie, gdzie na dzień dzisiejszy mamy „zabezpieczone” ognisko z kiełbachą i inszymi frykasami.

Osoby zainteresowane noclegiem w Zajeździe proszone są o pilny kontakt z Organizatorem (Janek „Behemoth” Kosior, tel. 784466698, lub Zdzisławem „Dzidosławem” Tałałajem, tel. 666259840).

Koszt noclegu to 50 PLN plus 20 PLN za śniadanie w niedzielę rano. Jeśli takowe będziemy w stanie zorganizować (zależy to od tego czy restauracja w Zajeździe będzie funkcjonowała).

Na drugi dzień łowimy od 13.00 do 19.00. O godzinie 20.00 robimy zakończenie na moście w Straży.

Jętki zapowiedziały swoje przybycie  !

Organizatorzy


   
Cytat
Tagi Tematyczne
 Fox
(@fox)
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 95
 

Namaste!

Gwoli uzupełnienia chciałbym jeszcze przypomnieć, iż osoby startujące MUSZĄ mieć uregulowane kwestie związane z płatnością składek członkowskich za rok ubiegły i bieżący. Dotyczy to także opłat za nie odbyte akcje na rzecz Klubu.

Jakoś nie mogę się pozbyć tej "prezesowskiej żyłki"...:-D!

 

Pozdrawiam,

PL


   
OdpowiedzCytat
 Kola
(@kola)
Active Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 9
 

Dzień dobry.

Mam nadzieję, że organizatorzy w tym roku, przychylą się do mojej propozycji powtarzanej od kilku lat aby zawody "Jętka" rozgrywać tylko i wyłącznie  na suchara. Jak można kaleczyć "czas jętki" łowiąc na nimfy, nimfopodobne wynalazki typu parkinson  i inne wynalazki, brrrrrr?

Pozdrawiam

Cezar


   
OdpowiedzCytat
 Fox
(@fox)
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 95
 

Namaste!

Cezary, a na kiedy masz umówiona wizytę u protetyka ;-)? A jak Ci sucha zatonie, to co? Mokra będzie? A jak głębiej, to co? Nimfa? Nawet "jesienny Lipień Sanu" co kilka lat jest rozgrywany na "wszystkim". Bo nic nie leci. I u nas ze 2 lata temu też się nie wstrzeliliśmy. I też wszystko było w robocie! Muszkarstwo to nie tylko sucha! Na Wdzie nie wymagam np. łowienia tylko na nimfę! Wiesz, że kilka razy zrobiłem wynik łowiąc praktycznie tylko na suchara!

A kiedy Suwałki nam jakieś zawody zorganizują :-D? Będziecie mogli ustalać sobie do woli!

Pozdro

PL 


   
OdpowiedzCytat
Share: